Nietolerancje.pl - Internetowe Forum Nietolerancji Pokarmowych
22 Lis 2014, 18:23:11 *
Witamy, Go艣膰. Zaloguj si臋 lub zarejestruj.
Czy dotar艂 do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj si臋 podaj膮c nazw臋 u偶ytkownika, has艂o i d艂ugo艣膰 sesji
Aktualno艣ci: Zapraszamy do wsp贸艂pracy specjalist贸w. Oferujemy mo偶liwo艣膰 zaprezentowania si臋 na forum oraz profil umo偶liwiaj膮cy dost臋p do wydzielonej cz臋艣ci tylko dla specjalist贸w. Prosimy o zg艂aszanie do administratora ch臋ci posiadania takiego konta.

Strona g艂贸wna   Szukaj Zaloguj si臋 Rejestracja Pomoc KONTAKT Regulamin Wykonaj test  
Strony: [1]   Do do艂u
  Drukuj  
Autor W膮tek: wynik - nietolerancja jajek - co naprawd臋 oznacza?  (Przeczytany 4863 razy)
ma
Nowy
*

Reputacja: +0/-0

Wiadomo艣ci: 1

« : 06 Sie 2010, 16:07:56 »

W te艣cie FOOD DETECTIVE okaza艂o si臋, 偶e mam nietolerancj臋 mleka i jajek. Czy oznacza to, 偶e nietoleruj臋 zar贸wno bia艂ka jak i 偶贸艂tka jajka czy mo偶e by膰 tak, 偶e moja nietolerancja dotyczy tylko bia艂ka lub tylko 偶贸艂tka? A je偶eli tak jakim testem mog臋 to sprecyzowa膰. Je偶eli okaza艂oby si臋, 偶e samo bia艂ko lub samo 偶贸艂tko jest dobrze przeze mnie tolerowane to bardzo u艂atwi艂oby mi 偶ycie.
Moje drugie pytanie: czy dodatni wynik odnosi, si臋 tylko do jajek kurzych czy tak偶e do przepi贸rczych i perliczych, kt贸re w moim domu jedzone s膮 r贸wnie cz臋sto? Pozdrawiam,
Ma
artus
Administrator

Reputacja: +1/-0

P艂e膰: M臋偶czyzna
Wiadomo艣ci: 49

« Odpowiedz #1 : 11 Sie 2010, 18:04:29 »

Witam,

Test Food Detective podaje wynik dotycz膮cy 艂膮cznie 偶贸艂tka i bia艂ka jaja kurzego. Nie podaje informacji dot. jaj przepi贸rczych, kt贸re prawdopodobnie mo偶na stosowa膰 w zamian. Rozdzielone wyniki dla 偶贸艂tka i bia艂ka pokazuje test Food Print (www.foodprint.pl).
Osobi艣cie, stosuj臋 jajka przepi贸rcze, bo tak mi zaleci艂a dietetyczka, ale szczeg贸艂owe zalecenia nale偶y ka偶dorazowo skonsultowa膰 ze swoim dietetykiem.

Pozdrawiam,
Artur Papp
Strony: [1]   Do g贸ry
  Drukuj  

Skocz do:  

漏2010 by 4Active