Nietolerancje.pl - Internetowe Forum Nietolerancji Pokarmowych
21 Wrz 2019, 19:02:48 *
Witamy, Go艣膰. Zaloguj si臋 lub zarejestruj.
Czy dotar艂 do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj si臋 podaj膮c nazw臋 u偶ytkownika, has艂o i d艂ugo艣膰 sesji
Aktualno艣ci: Zapraszamy do wsp贸艂pracy specjalist贸w. Oferujemy mo偶liwo艣膰 zaprezentowania si臋 na forum oraz profil umo偶liwiaj膮cy dost臋p do wydzielonej cz臋艣ci tylko dla specjalist贸w. Prosimy o zg艂aszanie do administratora ch臋ci posiadania takiego konta.

Strona g艂贸wna   Szukaj Zaloguj si臋 Rejestracja Pomoc KONTAKT Regulamin Wykonaj test  
Strony: [1]   Do do艂u
  Drukuj  
Autor W膮tek: Nietolerancja mleka i jaj-Czym zast膮pi膰?  (Przeczytany 3687 razy)
Mateusz91
Nowy
*

Reputacja: +0/-0

Wiadomo艣ci: 1

« : 08 Sie 2015, 00:11:10 »

Witam,
Mam siln膮 i umiarkowan膮 nietolerancj臋 zar贸wno mleka jak i jaj. W jaki spos贸b uzupe艂ni膰 dzienne zapotrzebowanie na bia艂ko u os贸b uprawiaj膮cych sporty si艂owe. Czy od偶ywki bia艂kowe z mleka i jaj odpadaj膮? Jak wygl膮da sprawa suplement贸w aminokwasowych pochodzenia mlecznego? Ma艂o kto jest w stanie zje艣膰 tyle mi臋sa.
Damian100
Nowy
*

Reputacja: +0/-0

Wiadomo艣ci: 4

« Odpowiedz #1 : 10 Sie 2015, 17:09:24 »

Witam,

Ja mam podobnie, te偶 chce si臋 zbudowa膰 sylwetk臋, mas臋. Jesz a to nie pomaga... Zacz膮艂em je艣膰 mi臋so (uwa偶am, bo chodzi o zdrowie), ryby (mniej, bo drogie), pi膰 mleko sojowe, ziemniaki no i warzywa minimalnie, bo nie strasznie mi nie smakuj膮, ale nic innego nie zosta艂o. Stosuj膮c zatem diet臋 eliminacyjn膮 od mleka, glutenu i jajek, zauwa偶y艂em, 偶e 艂apa troch臋 uros艂a i czu膰 w ko艅cu zakwasy po treningu. Te偶 kupi艂em od偶ywk臋 bia艂kow膮 - a raczej gainera, kiedy nie mia艂em jeszcze wiedzy o tych testach, bardzo dobrego, za 170 z艂, no ale c贸偶, musia艂em odstawi膰, bo jego picie nie przynosi艂o po偶膮danych efekt贸w, a wr臋cz odwrotne (to np. odk艂ada艂o si臋 w postaci kompleks贸w immunologicznych!). Nie wiedzia艂em najpierw dlaczego to nie pomaga, szuka艂em szuka艂em i wiem - nietolerancja. Nie wiem tylko czy ta dieta eliminacyjna pozwoli mi w艂膮czy膰 te bia艂ka z powrotem. Irytuje mnie taka sytuacja grrr.... chcia艂bym m贸c je艣膰 wszystko :)

Pozdrawiam!
Strony: [1]   Do g贸ry
  Drukuj  

Skocz do:  

漏2015 by 4Active